Hekim kökenli yatırımcılar tarafından kurulan ve ilk olarak Ankara’da hizmet sunmaya başlayan GOFICS, tıbbi görüntüleme alanında uluslararası arenada faaliyet gösteren lider bir markadır.

En ileri teknolojik görüntüleme cihazlarıyla hizmet sunulan merkezimizde tecrübeli hekimlerimiz ve teknisyenlerimiz görev yapmaktadır.

1997 yılı itibariyle sağlık sektöründe hizmet sunmaya başlayan Sıla Grup, kısa sürede iş hacmini genişletmiştir. Türkiye’de özel sağlık sektörünün gelişimine katkıda bulunan Sıla Grup, birçok ülkede yaptığı hastane projeleri ile kaliteli, güvenilir, uygun maliyetli hizmet sunma politikasını uluslararası kamuoyuna taşımıştır. Grup bünyesindeki şirketler ile sağlık, inşaat, mimari, danışmanlık, iş sağlığı ve güvenliği, bilişim, eğitim, gayrimenkul alanlarına yönelik hizmet sunulmaktadır.

Sıla Grup markasını taşıyan grup şirketleri; sektörel bilgi, tecrübe ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Türkiye yanısıra uluslararası arenada da fark yaratmaktadır.

Sıla Grup, Türkiye’nin sağlık sektoründe devrim niteliği taşıyan PPP (Public–Private- Partnership) hastane projelerinde önemli yatırımcılardan biridir. Oluşturduğu konsorsiyumla toplamda 10.000 yataklı hastanelerin kurulması ve işletilmesi sorumluluğunu üstlenmektedir.

Sıla Grup, sağlık ve teknoloji alanında dünyanın birçok ülkesinde, binlerce çalışanıyla birlikte yolculuğuna devam etmektedir.

GOFICS is a Sıla Group Company.
Designed by Pratikel