Tanım

Franchising, bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir.

Franchise, esasen bir “pazarlama” yöntemidir. Yalnız burada pazarlanan bir ürün veya hizmet değil, bir sistemdir, yatırımcılara “hazır iş” satılır.
 

GOFICS Franchising

Sağlık işletmeleri, her parçası mükemmel işleyen bir organizma gibi faaliyet gösterir. Hizmet sunulan coğrafyanın sosyal ve ekonomik şartlarına göre dizayn edilmiş mekan mimarisi başta olmak üzere; ileri tıbbi teknoloji kullanımı, bu teknolojik cihazların dilinden anlayan personelin bilgi ve tecrübesi, düzenli teknik kontrol, bakım ve onarım, profesyonel hizmet sunan iyi yetiştirilmiş insan gücü, kaliteli bir sağlık işletmesinin olmazsa olmaz özellikleridir. Sevdiklerimizi ve kendimizi emanet edeceğimiz her sağlık merkezinin insana güven vermesi, ancak ve ancak bu koşulların karşılanmasıyla mümkün olur.

GOFICS, dünyanın tüm coğrafyalarında franchising modeliyle tıbbi görüntüleme hizmetleri veren teknolojik bir sistemdir. GOFICS, görüntüleme merkezinizin mimari dizaynı, işletilmesi,

teknolojik cihaz donanımı, kullanıcı eğitimi, teknik bakım ve servisi ile tanıtım, kalite ve akreditasyon, reklam ve pazarlaması gibi tüm süreçlerde, franchising modeliyle, yatırımcılara eşsiz imkanlar sunar.
 

İş Akışı

GOFICS markası adı ve standardıyla hizmet veren görüntüleme merkezlerinde yapılan her tıbbi işlem verisi, GOFICS raporlama merkezine online ulaştırılır.

Hasta verileri ve görüntüleri GOFICS raporlama merkezinde radyoloji branşının dünyaca tanınan saygın hekimleri tarafından incelenerek raporlanır ve bu raporlar ilgili merkeze online halde geri gönderilir. Ana merkeze ulaştırılan hasta verileri 10 yıl boyunca gizlilik içinde saklanır.

GOFICS, tıbbi görüntüleme merkezlerini anahtar teslim projesi olarak sizler için kurar.

Hizmet sunumunda sizi asla yalnız bırakmaz.

GOFICS, tıbbi görüntüleme alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için profesyonel çözümler üretir. Size anahtar teslim (turnkey) proje şeklinde tasarlanmış, hizmet sunumuna hazır tıbbi görüntüleme merkezi sunar veya mevcut merkezinizi kendi kalite standartlarına kavuşturarak GOFICS markasıyla hizmet vermenizi sağlar.

Sıla Grup bünyesinde uluslararası hizmet veren GOFICS, insan sağlığını en modern teknolojiyle, en yüksek standartta ve en hızlı şekilde tetkik etmeyi ve iyileştirmeyi amaçlar.

Sağlık profesyonelleri tarafından, tıbbi görüntüleme alanında en iyi marka olarak kabul edilen GOFICS, tüm dünya ülkelerinin sağlık yatırımcılarıyla GOFICS markası altında buluşmayı ve en modern teknoloji görüntüleme sistemini bölge halkının hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Bizler, insana değer veriyoruz… İnsan sağlığını korumanın, iyileştirmenin ve sağlıklı nesiller yetiştirmenin en temel sorumluluk vazifesi olduğuna inanıyoruz.

GOFICS ile insanlığa eşsiz bir hizmet sunmanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanlık için en temel hak olması gereken sağlık hizmetini uluslararası hiçbir fark gözetmeksizin eşit, standart, modern ve en iyi koşullarda sunmanın kıvancını sizlerle paylamayı arzu ediyoruz.

 

GOFICS is a Sıla Group Company.
Designed by Pratikel